KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15904228
nr 1590 4228
Bertil Stenmark
(1912-1989), Sverige
Marin, Signerad. Blandteknik, bildmått: 31x45 cm, yttermått inklusive ram: 43x56 cm
Bertil Stenmark, svensk konstnär född 1912, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:34:04
15/1 19:30:41